SZYBKIEPISANIEPRAC

Pisanie prac licencjackich i magisterskich

Piszesz pracę dyplomową? Promotor spędza sen z powiek?
Sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Studenci rzeszowskich uczelni odłożyli na bok pisanie prac magisterskich. Czy jest to forma strajku, przeciwko zwolnieniu dyrektora uczelni wyższej w Rzeszowie? Jak donoszą wiadomości regionalne, które przeprowadzały wywiady z przyszłymi absolwentami rzeszowskiej uczelni, nie jest to forma strajku. Jednak, każde z nich w środowisku rówieśniczym mówi, iż pisanie pracy magisterskiej odłożyło na późniejszy okres.

Czy zagranie ze strony studentów nie odbije się bardziej na ich własnych osobach? Idealnym przykładem mogą być Kielce. Kieleccy przyszli absolwenci, odłożyli w formie protestu, prace magisterskie na okres dwuletni. Była to jako taka forma protestu przeciwko zburzeniu ich uczelni. Różnica pomiędzy rzeszowskimi studentami, a tymi z kieleckiej uczelni, polega na tym, że ci ostatni mówili o tym jawnie. Czyżby podejrzenia mediów, co do rozpoczęcia strajku w Rzeszowie, były bezpodstawne? Może to zwykły zbieg okoliczności związany z chęcią odłożenia pisania i obrony pracy magisterskiej przez tak dużą grupę przyszłych absolwentów? Czy splot afery z chęcią wyrzucenia dyrektora i zmowy milczenia studentów, jest przypadkiem? Czas pokarze, a regionalne media na pewno będą na bieżąco śledzić wydarzenia z rzeszowskiej uczelni.

Wycena w 15 minut!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez właściciela serwisu lub przez firmy powiązane w celu realizacji zlecenia.